Sudrabs un divas Bronzas no Pasaules Kausā pie Latvijas sportistiem. 2017.gada 1-3 decembrī, Minskā (Baltkrievijā) norisinājās atklātais Pasaules Taekwon-do Kauss 2017, kur piedalījās vairak ka 1500 sportistus no 36 valstim, ka arī mūsu Latvijas sportistu komanda. Pavisam no Latvijas startēja 9 sportisti, kuri piedalījas sparinga un Tul disciplīnās, bēt šoreiz vislabako rezultātu no mūsējiem paradīja Polina Medvedeva. Lielā konkurencē Tul disciplīnā viņa izcīnīja sudraba medaļu junioru divīzijā, starp melnajām jostām I-II.Dans. Sergejs Guščins (kadets, -55kg)  un Romans Izotovs (juniors, -69kg) lielā konkurencē spēji iekļūt pusfinālā sparingos. Ka rezultāts abiem ir bronzas medaļas. 

 2017.gada 6-7. oktobrī, Rīgas Nacionālā Sporta Manēžā tika aizvadīts starptautiskais Tekvon-do ITF turnīrs Latvijas Atklātais Baltijas Dzintara Kauss 2017, kurā piedalījās 16 klubu komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Latvijas kopā virs 200 dalībniekus. Vislielāko uzvaru skaitu šajā turnīrā izcīnīja un galveno kausu  komandu kopvērtējumā ieguva sportistu komanda no Igaunījas. Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja sporta kluba LTCS sportisti, savukārt, trešo vietu - sportistu komanda no Baltkrievijas.

3. Jūnijs 2017.gada Rīgas Nacionālā Sporta Manēžā norisinājās Bērnu un jauniešu spēles Baltijas Tīģerēns 2017, kurās piedalījās 162 sportistus no 10 klubu komandas no Lielbritānijas, Igaunijas un Latvijas. Vislielāko godalgoto vietu (39 medaļas) šajā turnīrā izcīnīja Tekvon-do sporta klubs no Rīgas – “LTCS” (12 zelta, 15 sudraba, 12 bronzas). Otrajā vietā ar 33 medaļām ierindojas Igaunijas sporta klubu komanda (15 zelta, 9 sudraba, 9 bronzas). Trešajā vietā ar 9 medaļām – sporta klubs “SONKAL” no Ikšķiles (3 zelta, 3 sudraba, 3 bronzas). Baltijas Tīģerēns saņēma Rīgas Domes Izglītības , Kultūras un Sporta departamenta atbalstu. protokoli

3. maijs 2017 Losanna, Šveicē. WTF un ITF federācijas presidenti satikas lai apspriest tuvaku sadarbībi starp diviem vadošiem pasaules organizācijas taekwondo nozarē.  Tikšanā piedalījās ITF presidents Prof. Ri Jong Sons un WTF presidents Čou Čungvons, ka arī SOK prezidents Tomas Bahs un SOK loceklis un godalgotais ITF presidents Prof. Čang Ungs. Šis sarunas notika draudzīgā un siltā atmosfērā.

 

24-30. aprīlī Lielbritānijā notiks Taekwîn-do ITF Eiropas Čempionāts

Latvijas komandas dalībnieki Eiropas čempionātā ir jau apzināti un atlasīti. Uz  šo brrīdi mūsu sportisti gatavojas startēt ieprikš sacensības Čēhijas Ātklata Čempionātā. Mūsu komandas satāvā ir sportisti kam jau aprīli ir jastartēt Eiropas Čempionātā Liverpūlē. Uz šo brīdī sportisti gatavojas 2017.g galvēnam sacensībām. Marta vidū, viņi piedalīsies starpposma starta Čehijas atklātā čempionātā. Mēs ceram, ka čempionāts Čehijā  būs laba sagatavošanas posms, pirms galvenām 2017.gada sacensībam Liverpūlē.

 

KONTINENTĀLAS FEDERĀCIJAS ITF SASTĀVĀ:

EIROPA

AZIJA

AFRIKA

OKEANIJA

AMERIKA

 

MŪSU PARTIERI: